Lublin. Kolejni księża zakażeni koronawirusem

msza ksiądz kielichy kościół shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Jeśli mieszkańcy, którzy brali udział w mszach świętych w ubiegłym tygodniu zaobserwują u siebie niepokojące objawy, muszą niezwłocznie skontaktować się z lekarzem rodzinnym lub sanepidem.

Koronawirus w parafii Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Kunickiego w Lublinie

Dwóch księży z parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie zostało zarażonych koronawirusem. Na stronie internetowej parafii pojawił się komunikat z informacją dla parafian, którzy w ostatnim tygodniu byli na mszach świętych.

„Ks. Tomasz i ks. Kalikst mają pozytywne wyniki na koronawirusa i przebywają w izolacji. Kto w ciągu ostatnich trzech dni, miał z nimi dłuższą styczność, powinien skontaktować się z lekarzem rodzinnym lub sanepidem. Pozostali księża są zdrowi i są w kontakcie z lekarzem. Na razie nie odwołujemy żadnych wydarzeń parafialnych” – czytamy na stronie parafii.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ha ha,, a w Gołębiu cisza. Sanepid działa na, zasadzie na kogo wypadnie na tego bęc. Jeden przepadek nagłośniony inne wyciszone. ;d