Lublin: Kobiety, uważajcie na tego mężczyznę! Podbiega od tyłu i łapie za pośladki

Mężczyzna podbiega od tyłu i łapie kobiety za pośladki | fot. nadesłane

Do naszej redakcji dociera coraz więcej sygnałów o zaczepianiu i naruszenia nietykalności cielesnej kobiet. Do takich sytuacji dochodziło zarówno na terenie samego miasta, jak i w jego okolicach.

Sytuację z czwartku z ul. Narutowicza opisała nam nasza Czytelniczka, która napisała: „Proszę o publikację wizerunku człowieka, który w centrum Lublina podbiega do dziewczyn i obsceniczne obłapia je za tyłek. Bardzo szybko okaże się czyj to kochający ojciec lub syn.”

Wiele naszych tekstów powstaje dzięki Waszym listom. Zwracacie w nich uwagę na problemy, którymi warto się zająć i przedstawić je opinii publicznej. Gorąco zachęcamy do nadsyłania listów pod adres [email protected]

Czytaj także: Nastolatek na rowerze klepie w pośladki kobiety biegające wzdłuż Bystrzycy

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Chodzą z gołymi tyłkami po mieście, a później pretensje bo mnie maca , klepie. Połóż mnie a nie rusz, Wysoki Sąd się pyta pokrzywdzonej, a czy powódka się opierała?
  – Tak o szafę..

 2. Ano…z tym upublicznianiem…
  Jak zwykle ofiary przestępstw powinny chodzić w strachu i uważać, bo to przestępcy są chronieni, a policja i straż zajęta zbieraniem punktów lojalnościowych na mandatach.
  Czyli można kolesia przetrącić i wtedy jako samozwańczy jednoosobowy wymiar sprawiedliwości będę również chronionym przestępcą 🙂

 3. Jak mamy go rozpoznać jak nie pokazaliscie twarzy po piętach mamy go poznać czy po sandalach???? ?‍♀️

 4. Pan zaczepiający powinien wziąć Rutinoscorbin, bo coś niewyraźnie wygląda

 5. tak bedziemy uważać tylko po ubraniach mamy go poznać .Było upublicznić twarz było by łatwiej 🙂