Lublin: Kierowcy nie chciało się czekać na włączenie do kolejki przed wjazdem na skrzyżowanie

68 145213
Niecierpliwy kierowca w kilka sekund popełnił kilka wykroczeń drogowych | fot. nadesłane

O tym, jak łatwo trafić do internetu przekonał się niecierpliwy kierowca mercedesa, który w krótkim czasie popełnił kilka wykroczeń drogowych.

Sytuacja miała miejsce we wtorkowy poranek na skrzyżowaniu Al. Spółdzielczości Pracy i ul. Magnoliowej w Lublinie. Nasz Czytelnik zarejestrował niecierpliwego kierowcę mercedesa, który w zaledwie kilka sekund popełnił kilka wykroczeń drogowych.

Chciałbym pozdrowić kierowcę z tego Mercedesa, który w 5 sekund popełnił kilka wykroczeń. Jazda pod prąd, podwójna ciągła, wjazd za sygnalizator na czerwonym świetle. Na dodatek zostaliśmy przytrzymani na zielonym, bo ów kierowca nie widział zielonego i stał jak baran. Jak widać niektórym pośpiech wyłącza myślenie” – komentuje czytelnik Paweł.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A może ów baran panie baranie nagrywający wyjechał że stacji benzynowej i nie m9gl się włączyć któryś raz z kolei do ruchu bo tam nikt nie chce wpuścić 8 zadtawuają przejazd całkowicie stojąc na magnoliowej. Ów baran nie pryztrzymal Cię na zielonym, bo ja n i ę widzę żebys ruszył zaraz po zapaleniu sie zielonego światła tylko sam stoisz jak baran blokując innych. Niestety ten kierowca popełniają jakieś wykroczenie uniknął może. 10-15 minutowego postoju by wydostać się z Shela a Tobie ból d… Nje ustępuje. Sam tak nie raz robię bo brak kultury u kierowców jest straszny.

  2. Wystarczy pojechać przez parking biedronki i wyjechać z tyłu za światłami. Nie trzeba się pchać na chama.

  3. Jarek_LBN nikogo to nie obchodzi, jeśli nie chciał Cie nikt puścić to masz po prostu pecha i obowiązek czekać aż ktoś wpuści – i przetrzymał na zielonym, to że się zapali zielone, nie znaczy, że ma podjechać mu pod sam bagażnik

  4. Wydaje mi się, że w tym miejscu spotkałem już kiedyś tego Mercedesa na tym skrzyżowaniu i na skrzyżowaniu ze Związkową. Wtedy też jechał łamiąc przepisy.

  5. W tym miejscu niektórzy przez parking Biedronki wyprzedzają stojących, dlatego wielu nie chce tam wpuszczać.