Lublin. Kiedy otwarcie Icemanii i czy będzie w tym roku lodowisko?

lodowisko icemania
Lodowisko Icemania | fot. Dominik Wąsik

Otwarcie lodowiska Icemania to informacja, która interesuje wiele osób, a przede wszystkim fanów zimowych sportów. W związku z tym już teraz pojawiają się pytania dotyczące tego, czy w tym roku Icemania w ogóle będzie czynna.

Informacje na temat tego, kiedy otwarcie Icemanii 2020/21, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim fanów zimowych sportów. Nic dziwnego, w końcu kryte lodowisko Icemania cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i dorosłych.

Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, czy w tym roku lodowisko Icemania wystartuje. Wszystko oczywiście z powodu trwającej pandemii koronawirusa, a wraz z nią pojawieniu się wielu obostrzeń i zaleceń.

„Decyzja jeszcze nie zapadła – analizujemy sytuację dotyczącą możliwości otwarcia lodowiska” – skomentował Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Lublin. Na baseny miejskie i lodowisko Icemania bilety kupisz przez internet

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.