Lublin. Na baseny miejskie i lodowisko Icemania bilety kupisz przez internet

lodowisko icemania
Lodowisko Icemania | fot. Dominik Wąsik

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie poszukuje firmy, która umożliwi sprzedaż biletów na miejskie baseny i lodowisko Icemania przez internet.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” szuka firmy, która w krótkim czasie wdroży system sprzedaży biletów przez internet. Zakup wejściówek przez stronę internetową ma być możliwy do obiektów: aquapark Aqua Lublin, basen CSR Łabędzie, baseny nad Zalewem Zemborzyckim Słoneczny Wrotków oraz kryte lodowisko Icemania przy Al. Zygmuntowskich.

Wyłoniona firma nie będzie miała dużo czasu, ponieważ MOSiR chce, by system biletów przez internet funkcjonował już od 1 listopada. System na umożliwić realizację płatności za bilet BLIK-iem, szybkim przelewem lub kartą płatniczą. Dodatkowo system sprzedaży online musi mieć możliwość obsłużenia równocześnie minimum 10 równoczesnych sesji zakupu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.