Lublin: Już dziś rozdadzą darmowe choinki pod choinkę od RMF FM

Darmowe choinki od RMF FM w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Dziś ekipa RMF FM przyjechała do Lublina, by mieszkańcom rozdać tysiąc darmowych choinek w ramach akcji choinki pod choinkę od RMF FM. Spieszcie się, bo kolejka rośnie z każdą minutą!

Lublin jest kolejnym miastem na mapie akcji choinki pod choinkę od RMF FM. Żółta ekipa była już m.in. we Wrocławiu, w Katowicach, Łodzi, Szczecinie, Kielcach i Warszawie. Teraz przyszedł czas na stolicę województwa lubelskiego.

Co roku radio RMF FM przed Świętami Bożego Narodzenia rozdaje darmowe choinki w ramach akcji choinki pod choinkę RMF FM. Zorganizowana ekipa przyjeżdża specjalnymi wozami, z których w danym punkcie miasta rozdaje przy dźwiękach pozytywnej świątecznej muzyki, darmowe choinki.

Darmowe choinki w Lublinie od RMF FM

Akcja rozdawania darmowych choinek przez RMF FM odbędzie się dzisiaj (21 grudnia) na Placu Zamkowym w Lublinie. W naszym mieście rozdanych zostanie 1000 świątecznych drzewek.

Gościem specjalnym w Lublinie będzie Filip Lato, który jest znany z takich przebojów radiowych jak m.in. „Krawiec”, „Halo Ziemia” czy „100” wykonane z Sound’n’Grace. Prowadzącym wydarzenie będzie Marek Rusinek. Będą organizowane konkursy dla zgromadzonych słuchaczy – nagrodami będą płyty i gadżety RMF.

Drzewka będą rozdawane od godziny 11.00. Po darmowe choinki trzeba stawić się kilka godzin wcześniej w kolejce, ponieważ akcja cieszy się niesamowitą popularnością. Dodatkowo do każdej choinki rozdawane będą słodkości od Mamby.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.