Lublin. Jechał za szybko, uderzył w latarnię. Kierowca ukarany wysokim mandatem

Kierowca hondy stracił panowanie na ul. Jana Pawła II i uderzył w latarnię | fot. czytelniczka Sylwia
Kierowca hondy stracił panowanie na ul. Jana Pawła II i uderzył w latarnię | fot. czytelniczka Sylwia

Kierowca hondy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierowca został ukarany wysokim mandatem.

Honda uderzyła w słup na ul. Jana Pawła II

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Po godz. 1.15 służby zostały powiadomione o kolizji w rejonie skrzyżowania z ul. Granitową.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-latek poruszał się hondą w kierunku al. Kraśnickiej. Najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w bariery energochłonne i latarnię.

Mimo, że zdarzenia wyglądało poważnie to dla 24-latka zakończyło się tylko lekkimi potłuczeniami. Badanie alkomatem wykazało, że młody kierowca był trzeźwy. Policjanci nałożyli na 24-latka mandat karny w wysokości 500 złotych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.