Lublin: Jak będą pracowały urzędy w Wigilię i Sylwestra? Godziny pracy urzędów

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Jeśli mamy coś do załatwienia, lepiej nie odkładać tego na ostatnią chwilę i zrobić to przed Wigilią. 24 grudnia większość urzędów będzie działać w skróconych godzinach pracy. Podobnie będzie w Sylwestra.

W Wigilię (24 grudnia) oraz w Sylwestra (31 grudnia), Urząd Miasta Lublin będzie otwarty dla interesantów w godzinach 7:30 – 15:30. W te dni skrócone godziny będą obowiązywać w Biurach Obsługi Mieszkańców.

Przyjmowanie interesantów odbywać się będzie w godzinach pracy Urzędu, 7:30 – 15:30. Krócej pracować mogą trzy BOMy zlokalizowane w Placówkach Poczty Polskiej, tj. przy ul. Żywnego, ul. Pocztowej i ul. Władysława Jagiełły ze względu na możliwe krótsze godziny otwarcia tych placówek.

Placówki te w Wigilię (24 grudnia) będą czynne w godzinach 9:00 – 13:00, a w Sylwestra (31 grudnia) będą czynne w godzinach 9:00 – 14:00.

Urząd Miasta jest nieczynny w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy, tj. 25 i 26 grudnia (wtorek i środa). Z kolei w czwartek i piątek (27 i 28 grudnia) funkcjonuje bez zmian jak w zwykły dzień powszedni.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.