Lublin. Ile czeka się teraz na egzamin na prawo jazdy? Coraz dłuższe kolejki

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Ile czeka się teraz na egzamin praktyczny na prawo jazdy w Lublinie? To pytanie zadaje sobie wielu kandydatów na kierowców. Sprawdziliśmy czas oczekiwania na egzamin.

Przypomnijmy, że przez blisko dwa miesiące w Lublinie nie przeprowadzono żadnego egzaminu na prawo jazdy. To wynik pandemii koronawirusa, która uniemożliwiła egzaminowanie. Po powrocie do normalnego funkcjonowania Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie zalała fala osób chętnych do przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy. To kandydaci, których egzamin został odwołany przez pandemię, oraz osoby, które właśnie skończyły kurs.

Ile czeka się na egzamin na prawo jazdy w WORD Lublin?

Obecnie na egzamin teoretyczny kandydaci na kierowców muszą czekać w granicach tygodnia, natomiast na egzamin praktyczny czas oczekiwania sięga około miesiąca. Długi czas oczekiwania na egzamin praktyczny na prawo jazdy kategorii B wynika z tego, że kumulują się zgłoszenia osób, którym odwołano egzamin przez koronawirusa, jak i kandydatów, którzy skończyli swój kurs i chcieliby zdać egzamin na prawo jazdy przed końcem roku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.