IKEA Po Sąsiedzku przeprowadza się. Dokąd?

IKEA Po Sąsiedzku Lublin
IKEA Po Sąsiedzku Lublin

IKEA Po Sąsiedzku – szwedzkie, domowe miejsce spotkań przy ul. Krakowskie Przedmieście 55 od 1 lipca zacznie działać w nowej lokalizacji. Ma być tam więcej miejsca.

IKEA Po Sąsiedzku to pierwsza i do dziś jedyna tego typu inicjatywa IKEA w Polsce. To unikalna przestrzeń, miejsce spotkań, które zachęca do wspólnego spędzania wolnego czasu mieszkańców Lublina.

Można tu wziąć udział w licznych kreatywnych warsztatach i wieczorach filmowych, spróbować szwedzkich przysmaków oraz wypić dobrą kawę, a wszystko to w wyjątkowym, skandynawskim klimacie.

– Zainteresowanie tym miejscem przeszło nasze najśmielsze oczekiwanie. Liczba osób, które codziennie odwiedzają IKEA Po Sąsiedzku stale rośnie. Przestrzeń, którą dysponujemy jest obecnie po prostu za mała, dlatego postanowiliśmy się przeprowadzić – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

Dokąd przeniesie się IKEA Po Sąsiedzku?

Nową lokalizacją ma być centrum handlowe Skende Shopping przy al. Spółdzielczości Pracy.

– Dzięki przeprowadzce będziemy mogli zaoferować jeszcze więcej ciekawych i różnorodnych aktywności. Jestem przekonana, że nowe przestrzenie zyskają sympatię mieszkańców Lublina podobnie, jak dotychczasowe miejsce spotkań przy Krakowskim Przedmieściu dodaje Monika Kosińska.

Przeprowadzka Po Sąsiedzku

IKEA Po Sąsiedzku w nowej lokalizacji zacznie działać od 1 lipca, lecz przed tym organizuje czterodniową Przeprowadzkę Po Sąsiedzku, by móc wspólnie świętować z mieszkańcami Lublina.

– Wspólnie z mieszkańcami Lublina udało nam się stworzyć niezwykłe miejsce, pełne ciepłej, rodzinnej atmosfery, prawdziwy szwedzko-lubelski dom, dlatego zależy nam na tym, aby w przeprowadzce wzięło udział jak najwięcej sympatyków tego miejsca, czyli nasza cała, duża rodzina IKEA – wyjaśnia Monika Kosińska.

Program Przeprowadzki po Sąsiedzku

I DZIEŃ (28.06) Wyjadamy z lodówek

W pierwszym dniu przeprowadzki IKEA Po Sąsiedzku zaprasza na wielkie wyjadanie zapasów smakołyków z lodówek. W tym dniu w godz. 14.00-19.00 odbędą się także otwarte warsztaty na temat zdrowego odżywiania o nazwie „Zjedzmy coś”, prowadzone przez Agatę Kornacką.

II DZIEŃ (29.06) Dzień Sąsiada

Drugi dzień upłynie pod znakiem konkursów dla pełnoletnich sympatyków marki IKEA, w których nagrodami będą meble i akcesoria z IKEA Po Sąsiedzku. W każdym konkursie będzie można wygrać inny asortyment, m.in. stoliki, stylowe sofy i kanapy oraz wygodne fotele.

Uczestnicy będą musieli wykazać się m.in. znajomością tego miejsca oraz ogólną wiedzą na temat Szwecji. Na wszystkie konkursy obowiązują wcześniejsze zapisy od 21 do 26 czerwca w IKEA Po Sąsiedzku w godzinach otwarcia miejsca.

III DZIEŃ (30.06) Impreza Po Sąsiedzku

W trzeci dzień przeprowadzki odbędzie się Impreza Po Sąsiedzku, a to oznacza wspólną zabawę, która rozpocznie się o 10.30 spektaklem dla dzieci „Kot w Butach, Tańcobajki dla najmłodszych“.

W tym dniu będzie można również obejrzeć ostatni pokaz filmu „Poznajcie Harolda”, występ zespołu IKEA Family Band i grupy improwizacji teatralnej „Poławiacze Pereł“. Z kolei wieczorem od godz. 17.30 o wyjątkowy, muzyczny klimat zadbają znani, lubelscy artyści – zespół „Klucze“ oraz Łukasz Jemioła.

IV DZIEŃ (01.07) Zapraszamy Po Sąsiedzku

Od 1 lipca będzie można spotykać się nadal Po Sąsiedzku, ale już na terenie sklepu IKEA w Lublinie i centrum handlowego SKENDE Shopping przy al. Spółdzielczości Pracy 86-88.

W nowej lokalizacji pojawią się nie jedna, ale kilka unikalnych przestrzeni, które pod szyldem Po Sąsiedzku będą oferować różne formy spędzenia czasu wolnego, m.in.: kreatywne, lifestylowe zajęcia z różnych dziedzin, pokazy filmów i inspirujące spotkania.

Znajdzie się w nich miejsce zarówno dla miłośników książek i gier planszowych, warsztatów, jak i osób, które będą chciały chwilę odpocząć oraz zrelaksować się między zakupami przy dobrej kawie, mając dostęp do wielu ciekawych poradników i magazynów.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dlatego było sporo ludzi, bo to centrum, bliskość szkół, csk. Jak dla mnie posunięcie bez sensu. Moje dzieci raczej nie będą jeździć na to zadupie, bo właśnie tutaj jest ich naturalne środowisko.

  2. Według mnie przeprowadzka nie ma sensu. Stara lokalizacja jest idealna,w centrum miasta, dlatego przychodzi tam dużo ludzi. W nowym miejscu będzie świecić pustkami.

  3. totalnie porażkowy pomysł. Ale podejrzewam że w starej lokalizacji czynsz był wysoki