Lublin: Grypa szaleje. Zakaz odwiedzin w szpitalu do odwołania

Zakaz odwiedzin pacjentów w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w Lublinie | fot. nadesłane

Na drzwiach Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w Lublinie wisi kartka informująca o zakazie odwiedzin pacjentów przebywających na oddziałach. Jak długo może obowiązywać zakaz?

W poniedziałek dyrekcja Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli wprowadziła zakaz odwiedzin pacjentów hospitalizowanych na wszystkich oddziałach szpitalnych. Zakaz odwiedzin obowiązuje tylko na oddziałach. Do szpitala można wejść razem z bliską osobą i podejść do rejestracji czy recepcji.

W związku z okresem wzmożonych zachorowań na grypę oraz infekcje grypopodobne wprowadzam z dniem 24 lutego 2020 zakaz odwiedzin pacjentów hospitalizowanych w oddziałach szpitalnych Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli. W poradniach specjalistycznych Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego. Osoby, które odczuwają dolegliwości grypopodobne proszone są o przełożenie wizyty na inny termin. Zakaz obowiązuje do odwołania” – czytamy w komunikacie na stronie COZL.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.