Lublin: Gorąca handlowa sobota. Parkingi przy galeriach i sklepach pękają w szwach

Photo IMMOFINANZ Tarasy Zamkowe 2015.04 2
Galeria handlowa Tarasy Zamkowe | materiały prasowe

Lublinianie masowo udali się na zakupy do galerii handlowych i sklepów wielkopowierzchniowych. Przed nami dwa dni, kiedy to będzie obowiązywał zakaz handlu.

Najbliższa niedziela 11 listopada i poniedziałek 12 listopada będą dniami, kiedy to będzie obowiązywał zakaz handlu. W niedzielę 11 listopada obchodzić będziemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, a w poniedziałek 12 listopada również będzie dniem wolnym.

W związku z tym lublinianie masowo udali się na zakupy do galerii handlowych i sklepów wielkopowierzchniowych tj. Biedronka, Lidl, Tesco czy Auchan. Duże problemy są zwłaszcza na parkingach i ulicach dojazdowych.

Jeśli planujemy małe zakupy warto wybrać się na nie komunikacją miejską lub na piechotę. Ciasno jest na parkingach przed/pod galeriami handlowymi i sklepami. Problem mają lublinianie i kierowcy przyjezdni ze znalezieniem miejsca parkingowego np. pod Atrium Felicity oraz Tarasami Zamkowymi.

Lepszej sytuacji nie ma przed i pod CH Lublin Plaza. Tam kierowcy krążą po parkingu długimi minutami. Czekają, aż zwolni się jakieś miejsce. Ciasno jest także na parkingu obok Galerii Olimp oraz przed Tesco przy ul. Orkana.

Oblężenie przeżywają też parkingi zlokalizowane przy sklepach Biedronka oraz Lidl.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.