Lublin: Fałszywy alarm przeciwpożarowy na ul. Wallenroda

Straż pożarna na ul. Wallenroda w Lublinie | fot. czytelnik Marek

W poniedziałek po godz. 11 strażacy interweniowali w jednym z budynków przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód przy ul. Wallenroda w Lublinie. Chodziło o alarm z monitoringu przeciwpożarowego.

Informację z monitoringu przeciwpożarowego zainstalowanego w budynku siedziby Okręgowej Izby Radców Prawnych, w pobliżu Sądu Rejonowego Lublin-Zachód, strażacy otrzymali w poniedziałek o godz. 11.19. Zgodnie z procedurami na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej.

Po oględzinach budynku okazało się, że alarm z monitoringu przeciwpożarowego był fałszywy. Jednostki po zakończonej pracy wróciły do koszar.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.