Lublin. Drogówka kontra drogowi piraci. W kilka godzin zatrzymali 10 praw jazdy

Policjanci grupy SPEED zatrzymali piratów drogowych | fot. KMP Lublin
Policjanci grupy SPEED zatrzymali piratów drogowych | fot. KMP Lublin

Policjanci z zespołu „Speed” przeprowadzili w piątek kolejne działania na terenie Lublina. Funkcjonariusze w ciągu kilkugodzinnej akcji ujawnili 85 wykroczeń, zatrzymali 10 praw jazdy oraz 4 dowody rejestracyjne.

W kilka godzin 10 kierowców straciło prawo jazdy

W miniony piątek policjanci z lubelskiego zespołu „Speed” przeprowadzili kolejne działania na terenie Lublina.

„W trakcie kontroli pojazdów mundurowi zwracali uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, sprawdzali także stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

W ciągu kilkugodzinnej akcji skierowanej w eliminację z ruchu drogowego najbardziej niebezpiecznych kierowców mundurowi skontrolowali kilkadziesiąt pojazdów, ujawniając przy tym 85 wykroczeń.

Zatrzymanych zostało aż 10 praw jazdy, za przekroczenie prędkości o ponad 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Dodatkowo funkcjonariusze zmuszeni byli zatrzymać 4 dowody rejestracyjne, z uwagi na niesprawność pojazdów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.