Lublin: Droga Krzyżowa przejdzie ulicami miasta. Będą utrudnienia w ruchu

Droga Krzyżowa Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie

Zarząd Dróg i Mostów informuje, że we wtorek, 8 października, w związku z Drogą Krzyżową, w na ulicach Lublina mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

W godzinach 19.00 – 20.30 ulicami Lublina przejdą uczestnicy nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Kolumna pieszych wyruszy z kościoła parafialnego Wieczerzy Pańskiej przy Alei Warszawskiej, następnie ulicami: Strzelecka – Początkowa – Powstańców Śląskich – Gen. Zajączka – Bohaterów Mone Cassino – Czeremchowa – al. Warszawska – powrót do kościoła.

Wierni, odcinkiem al. Warszawskiej będą poruszać się jednym pasem ruchu, na pozostałych ulicach osiedlowych iść będą całą szerokością jezdni. Bezpieczeństwo uczestników procesji zapewniać będą organizatorzy we współpracy z Komendantem Miejskim Policji w Lublinie.4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.