Lublin: Był poszukiwany od kilku miesięcy. Wpadł, gdy przyjechał odwiedzić babcię

senior na fotelu
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci zatrzymali poszukiwanego od kilku miesięcy 25-latka, który ukrywał się, chcąc uniknąć zapłaty zaległej grzywny. Mężczyzna wpadł, gdy przyjechał odwiedzić babcię.

W niedzielę kryminalni z VII komisariatu otrzymali informację, iż na terenie Lublina pojawił się poszukiwany od kilku miesięcy 25-latek. Zajmujący się sprawą funkcjonariusze w tym czasie przebywali poza służbą, co nie przeszkodziło im w zatrzymaniu mężczyzny.

Jak się okazało mieszkaniec Lublina postanowił przyjechać w odwiedziny do swojej babci. Był bardzo zaskoczony, gdy do drzwi jej mieszkania zapukali nieumundurowani policjanci. 25-latek został zatrzymany. Po wpłaceniu zaległej grzywny mógł wrócić na wolność.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.