Lublin: Brutalny finał randki z internetu. Kobieta pobita i okradziona

wino kolacja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Mieszkanka Lublina zaprosiła do swojego mieszkania mężczyznę, którego poznała przez internet. Podczas randki 33-latek brutalnie ją zaatakował. Dusił ją i bił pięściami. Miał ze sobą rękawiczki i sznur.

Znajomość 51-latki z 33-letnim mieszkańcem Lublina zaczęła się w czerwcu, kiedy to zaczęli korespondować ze sobą na jednym z portali randkowych. Po kilkudniowej korespondencji postanowili, że zaczną się spotykać. 51-latka czasem zapraszała mężczyznę do swojego mieszkania. Podczas jednej z takich randek 33-latkowi w oko wpadł wielki telewizor oraz laptop.

W ubiegłą niedzielę 33-latek postanowił ponownie odwiedzić swoją wybrankę w jej mieszkaniu. Idąc na spotkanie postanowił zabrać ze sobą rękawiczki robocze oraz pleciony sznur. Mężczyzna znajdował się pod silnym działaniem alkoholu.

Początkowo randka przebiegała w miłej atmosferze. Jednak szybko czułe pocałunki i uściski przerodziły się w brutalny atak. Gdy 51-latka wyszła na chwilę do toalety została nagle powalona na ziemię. Mieszkaniec Lublina zaczął ją dusić i domagać się pieniędzy oraz kosztowności.

Gdy 51-latka zaczęła krzyczeć sprawca kilkukrotnie uderzył ją pięścią w głowę. Kobiecie udało się oswobodzić i wybiec z mieszkania. Zdezorientowany napastnik, zdążył tylko zabrać laptopa wartego 600 złotych i uciekł z mieszkania.

Kobieta postanowiła zgłosić to na policję. Pracujący nad sprawą policjanci z KMP w Lublinie bardzo szybko ustalili miejsce pobytu 33-latka. Mężczyzna w momencie zatrzymania przez wywiadowców był nietrzeźwy. Trafił do policyjnego aresztu. Policjanci w lombardzie odnaleźli skradzionego laptopa.

Spotykał się z kilkoma kobietami

Podejrzany wczoraj został przesłuchany przez policjantów. W swoich wyjaśnieniach wyznał, że 51-latka nie była jedyną poznaną w sieci kobietą. Od maja kiedy wyszedł z więzienia spotykał się jednocześnie z kilkoma innymi kobietami” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Wczoraj 33-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał dwa zarzuty dotyczące rozboju i gróźb pozbawienia życia. Na wniosek policjantów i prokuratorów sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Czytaj także: Zaprosiła do mieszkania niedawno co poznanego mężczyznę. Takiego zakończenia się nie spodziewała

68 157183
33-letni mieszkaniec brutalnie zaatakował 51-latkę podczas spotkania w jej mieszkaniu | fot. KMP Lublin

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.