Lublin. Browar Perła rozbuduje zakład przy ul. Kunickiego o dodatkowy budynek

Zakład produkcyjny Perła Browary Lubelskie S.A. przy ul. Kunickiego w Lublinie
Zakład produkcyjny Perła Browary Lubelskie S.A. przy ul. Kunickiego w Lublinie | fot. Mapy Google

Urzędnicy dali zielone światło na rozpoczęcie inwestycji na terenie zakładu produkcyjnego Perła Browary Lubelskie S.A. przy ul. Kunickiego w Lublinie. Powstanie tam dodatkowy budynek produkcyjno-magazynowy.

Rozbudowa zakładu produkcyjnego Perła Browary Lubelskie

„Zatwierdzono projekt budowlany i udzielono Perła-Browary Lubelskie S.A. pozwolenia na budowę budynku produkcyjno-magazynowego z urządzeniami i instalacjami produkcyjnymi, częścią administracyjno-socjalną, łącznikiem, estakadami dla instalacji technologicznych i towarzyszącymi urządzeniami budowlanymi oraz wewnętrznymi i wewnętrznymi instalacjami, parkingiem, ogrodzeniem w formie trejażu pod chmiel, zmianą lokalizacji ekranu akustycznego oraz rozbiórką hali namiotowej i kolidującej infrastruktury technicznej” – czytamy w obwieszczeniu opublikowanym w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Lublin.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.