Lublin: Bilety okresowe zawieszone na dłużej

DSC03086 min
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie poinformowało o wydłużeniu terminu zawieszenia imiennych biletów okresowych o kolejny termin dla wszystkich osób, które do tej pory złożyły wniosek.

W związku z piątkową decyzją rządu o dalszym zamknięciu szkół, uczelni oraz placówek oświatowych Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że termin zawieszenia imiennych biletów okresowych uległ wydłużeniu o kolejne terminy. W przypadku uczniów i studentów termin ten zostaje wydłużony do 24 maja, zaś dla pozostałych osób do 3 maja.

„Wnioski w sprawie zawieszenia ważności zakupionych biletów okresowych, złożone dotychczas do ZTM, zostaną automatycznie przedłużone o powyższe terminy. Tym samym prosimy osoby, które złożyły już wniosek o zawieszenie biletu, aby nie wysyłały kolejnego” – informuje Justyna Góźdź, rzecznik prasowy ZTM w Lublinie.

Osoby, które chcą odwiesić bilet okresowy powinny przesłać stosowną informację, zawierającą numer karty i datę ponownego rozpoczęcia korzystania z biletu, na adres [email protected].

Odzyskanie „zawieszonej” w ramach procedury „STOP BILET” części biletu nie odbywa się automatycznie. Po ustaniu zagrożenia epidemicznego i przywróceniu standardowej bezpośredniej obsługi klientów w punktach ZTM, pasażerowie będą mogli, w dowolnie wybranym przez siebie terminie (do końca 2020 r.) zgłosić się do Punktu Obsługi Klienta wraz z kartą.

„Jeśli jednak jest to niezbędne w chwili obecnej, to istnieje taka możliwość, lecz w ograniczonym zakresie – w Punkcie przy ul. Nałęczowskiej 14 w godz. 11-13” – dodaje Góźdź.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.