Lublin bez darmowej komunikacji miejskiej na Wszystkich Świętych

Lublin bez darmowej komunikacji miejskiej na Wszystkich Świętych
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Jak co roku Zarząd Transportu Miejskiego zadba o to, aby mieszkańcy Lublina szybko i wygodnie dojechali do lubelskich cmentarzy w okresie Wszystkich Świętych. W tym roku będzie trzeba kupić bilety.

Koniec darmowych przejazdów

Wiele miast zachęca w niedzielę 31 października i poniedziałek 1 listopada do korzystania z bezpłatnych przejazdów komunikacją publiczną. Niestety, ale nie w Lublinie. Owszem w ubiegłych latach Lublin również zachęcał mieszkańców do darmowych przejazdów tzw. liniami cmentarnymi (200, 201, 202), ale wszystko, co dobre kiedyś się kończy.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie zapewnia obsługę cmentarzy poprzez uruchomienie specjalnych linii nr 200, 201, 202. Dodatkowo, zwiększone zostaną liczby kursów linii nr 21, 23, 35, 47, 73, 78, 85, 153, 156, 157, 158 i 161. Na tych liniach będzie obowiązywała taryfa ZTM, czyli bilety czasowe, przystankowe, jednoprzejazdowe, okresowe” – mówi Monika Białach z ZTM Lublin.

Przeczytaj także: Organizacja komunikacji miejskiej w okresie Wszystkich Świętych [INFORMATOR]

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.