Lublin: Awaria instalacji przeciwpożarowej w Kauflandzie. Towar zalany, sklep zamknięty

Straż pożarna w Kauflandzie przy Męczenników Majdanka | fot. sylwesterizowski.pl

Awaria hydrauliczna była przyczyną uruchomienia się instalacji przeciwpożarowej w Kauflandzie przy Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Market został zamknięty, trwa suszenie towaru i hali sklepowej.

Informację o uruchomieniu się alarmu przeciwpożarowego w sklepie sieci Kaufland przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie strażacy otrzymali we wtorek o godz. 17.56. Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej.

Po dotarciu na miejsce szybko okazało się, że alarm pożarowy był fałszywy. Jak dowiedzieliśmy się od zespołu prasowego KW PSP w Lublinie, przyczyną uruchomienia się alarmu była awaria hydrauliczna. Strażacy wrócili do koszar o godzinie 18.32.

W wyniku tej awarii doszło do uruchomienia instalacji przeciwpożarowej, której wynikiem było załączenie się tryskaczy, z których zaczęła lać się woda. Pracownicy i klienci zostali ewakuowani z budynku.

Uruchomienie tryskaczy spowodowało zalanie części hali sklepowej i znajdującego się tam towaru. Obecnie sklep został zamknięty, a pracownicy wynoszą zamoknięty towar. Trwa również suszenie hali sklepowej.

Nie udało nam się uzyskać informacji, kiedy sklep zostanie ponownie otwarty.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.