Lublin: Awaria auta na skrzyżowaniu. Zamiast trąbić, ruszył z pomocą [WIDEO]

zamiast trąbić ruszył z pomocą
Awaria auta na skrzyżowaniu ul. Głębokiej i ul. Filaretów

Każdemu może zdarzyć się awaria auta i warto o tym pamiętać, a nie trąbić i wymachiwać rękami, jakby miało to w czymś pomóc.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 października na skrzyżowania ul. Głębokiej i ul. Filaretów w Lublinie. Kierowcy peugeota auto odmówiło posłuszeństwa na samym środku skrzyżowania.

Gdy inni kierowcy trąbili i omijali auto, pan Tomasz jako jedyny ruszył z pomocą. Wyszedł z auta i pomógł kierowcy peugeota zepchnąć auto ze skrzyżowania.

Następnego dnia do naszej redakcji odezwał się syn właściciela peugeota, który chciał podziękować osobie, która pomogła jego ojcu.

Bardzo dziękuję w imieniu mojego taty młodemu chłopakowi, który pomógł mu wczoraj zepchnąć jego samochód, gdy odmówił posłuszeństwa na skrzyżowaniu Głęboka-Filaretów. Inni kierowcy podobno tylko trąbili i wymachiwali rękami.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ja pomoglam Pani ktora nie wiedziala co zrobic jak jej samochod siadl na swiatlach i jakos na spotted nikt o mnie nie pisal, a jesten kobieta ? nikt inny nie pomogl go przepchac