Lublin: Autobusy dojadą do kolejnych podmiejskich miejscowości

mpk lublin ztm autobus przegubowy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie wydłuży trasę kilku linii autobusowych. Komunikacja miejska na dojechać do dwóch podmiejskich miejscowości.

Wydłużone linie miałyby dojechać do dwóch miejscowości położonych na terenie gminy Niemce. Mowa tu o Krasieninie i Nasutowie.

– Obecnie prowadzimy rozmowy z władzami gminy Niemce odnośnie skierowania komunikacji miejskiej na ich teren. Trwa analiza możliwości objęcia komunikacją miejską miejscowości Krasienin i Nasutów – mówi Anna Zalewska z Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

Szczegółów dotyczących konkretnych linii oraz lokalizacji poszczególnych przystanków na trasach spółka na razie nie chce zdradzać. Wiadomo, że trwają rozmowy z pozostałymi podmiejskimi gminami o możliwości skierowania do nich komunikacji miejskiej.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Szkoda,że z niektórych miejsc w Lublinie Nie można dojechać do centrum np.Ponikwoda,Trześniowska czy z przystaneku szynobusu 🙁