LUBLIN: Autobus zderzył się z osobówką. Sześć osób rannych

LUBLIN: Autobus zderzył się z osobówką. Sześć osób rannych
Wjechała na czerwonym w autobus komunikacji miejskiej | fot. KMP Lublin

Do groźnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Zana i Nadbystrzyckiej w Lublinie. Autobus linii 32 zderzył się z samochodem osobowym. Sześć osób jest poszkodowanych.

Do zdarzenia doszło o godz. 14.15 na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej z ul. Zana. Zderzyły tam się dwa pojazdy: samochód osobowy z autobusem komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniują straż pożarna, karetki pogotowia ratunkowego i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca citroenem jechała Nadbystrzycką w kierunku ul. Jana Pawła II. Kobieta jechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzyła się z autobusem linii 32, który skręcał z ul. Zana w ul. Nadbystrzycką.

W wyniku zderzenia pojazdów sześć osób zostało przetransportowanych do szpitala. Były to dwie osoby z osobowego citroena i cztery osoby z autobusu. W miejscu wypadku występują utrudnienia. Skręt z ul. Nadbystrzyckiej w Zana (lewoskręt) uniemożliwiony. Kierowcom zaleca się omijanie tego skrzyżowania.

Po wypadku autobusy i trolejbusy linii nr 8, 14, 15, 19, 32, 39, 40, 44, 152, 157 i 161 kursują z opóźnieniem.

Wjechała w autobus komunikacji miejskiej na skrzyżowaniu Nadbystrzyckiej z Zana | fot. KMP Lublin
Wjechała w autobus komunikacji miejskiej na skrzyżowaniu Nadbystrzyckiej z Zana | fot. KMP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.