Lublin. Akcja policji przed centrum handlowym. Zatrzymano pięć osób

felicity lublin
Centrum handlowe Felicity Lublin | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina zatrzymali w sobotę na parkingu przed centrum handlowym 5 osób. To mężczyźni w wieku od 17 do 36 lat. Jak się okazało wynosili kradziony towar ze sklepów.

Do zdarzenia doszło w sobotę na terenie centrum handlowego Felicity Lublin przy al. Witosa. Policjanci zostali powiadomieni przez zaniepokojonego mężczyznę, który zauważył na parkingu grupę podejrzanie zachowujących się osób. Rozbawieni sprawcy co chwilę przychodzili do zaparkowanego auta i zostawiali w nim wyładowane worki.

Po chwili na miejscu pojawili się wywiadowcy i funkcjonariusze z I komisariatu, którzy zatrzymali 5 osób w wieku od 17 do 36 lat. Jak się okazało sprawcy okradali sklepy znajdujące się w centrum handlowym. W ich samochodzie policjanci zabezpieczyli towar warty blisko 5 tysięcy złotych. Były to przede wszystkim ubrania i zabawki.

Zatrzymani wczoraj na VI komisariacie usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.