Lublin. 78-latek stracił 160 tysięcy złotych oraz 5 złotych monet

9731999 pieniadze 900 554
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Mieszkaniec Lublina uwierzył w historię o włamaniu na konto bankowe. 78-latek przekazał oszustom swoje oszczędności: 160 tysięcy złotych oraz 5 złotych monet.

Uwierzył w historię o włamaniu na konto bankowe

Jeden z mieszkańców Lublina uwierzył w historię i przekazał swoje oszczędności przestępcy, który podał się za policjanta CBŚP. Oszust poinformował 78-latka, że ktoś włamał się na jego konto bankowe i znajdujące się na nim środki mogą być zagrożone.

Mężczyzna wybrał z banku ponad 160 tysięcy złotych i przekazał fałszywemu policjantowi CBŚP całą gotówkę. W dodatku dla bezpieczeństwa jego wszystkich oszczędności, przekazał również 5 złotych monet.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.