Lubelskie: Wypadek na drodze wojewódzkiej 812. Volkswagen czołowo zderzył się z ciężarówką

68 171739
Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 812 w m. Korolówka | fot. KPP Włodawa

Całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka nr 812 na odcinku Wisznice – Włodawa. W wyniku czołowego zderzenia z ciężarówką, zginął kierowca volkswagena.

Do tragicznego wypadku doszło w środę około godz. 12 na drodze wojewódzkiej nr 812 w miejscowości Korolówka. Na odcinku między Włodawą a Wisznicami doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca pojazdu marki Volkswagen Golf z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym.

Niestety kierowca pojazdu osobowego zmarł na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego – 55-letni mieszkaniec Chełma, nie potrzebował pomocy medycznej. Był trzeźwy.

Droga wojewódzka 812 jest zablokowana. Zorganizowany jest objazd przez miejscowości: Wyryki, Adampol i Korolówka Osada.

68 171736
Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 812 w m. Korolówka | fot. KPP Włodawa

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.