Lubelskie: Trwa policyjna akcja na „krajowej 74”. Będą wzmożone kontrole

128 124681
Nieoznakowane BMW 330i xDrive | fot. Policja

Trwa policyjna akcja „Bezpieczeństwo na drodze krajowej nr 74”. Funkcjonariusze kontrolują dzisiaj prędkość, trzeźwość kierowców czy stan techniczny pojazdów.

W piątek od godz. 6 na drodze krajowej nr 74 funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzą wzmożone działania. Na tej trasie będzie można spotkać większą liczbę patroli policyjnych, którzy kontrolować będą kierowców. Działania zakończą się o godz. 22.

Dzisiejsza akcja jest przeprowadzana na terenie powiatu kraśnickiego, janowskiego, biłgorajskiego, zamojskiego i hrubieszowskiego, przez które przebiega droga krajowa nr 74.

Policjanci wyposażeni w mierniki prędkości oraz videorejestratory będą zwracać uwagę na przypadki łamania przepisów przez kierujących pojazdami.

– W trakcie przeprowadzanych kontroli funkcjonariusze będą egzekwować od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości, sprawdzać stan techniczny pojazdów, stan trzeźwości kierujących, czy sposób przewożenia pasażerów – informuje Anna Kamola z lubelskiej policji.

Dodatkowo mundurowi będą podejmować interwencje dotyczące popełnianych wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym, jak np., nieprawidłowe wyprzedzanie, nieudzielanie pierwszeństwa, będą reagować także na wykroczenia popełniane przez pieszych.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Kontroli to było dużo więcej wszędzie… Dlatego włąśnie yanosik się przydał