Lubelskie Święto Młodego Cydru

Lubelskie Święto Młodego Cydru - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Lubelskie Święto Młodego Cydru to najbardziej jabłkowy piknik w Polsce, który odbędzie się na Rynku Starego Miasta w Lublinie 17 września 2016 r. LŚMC jest wydarzeniem, które łączy w sobie ideę promocji polskich jabłek, polskiego cydru i naturalnych produktów.

Jednocześnie definiuje nową tradycję nawiązującą do święta Beaujolais Nouveau. Impreza odbędzie się już po raz trzeci. W programie m.in. prezentacja cydrów, degustacje potraw i napojów oraz największa gra miejska. Wieczorem odbędzie się finał trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata. Tymon Tymański, Natalia Przybysz, Natalia Grosiak i Krzysztof Zalef Zalewski zaprezentują niezwykły muzyczny projekt – autorskie aranżacje piosenek The Beatles z „The White Album”.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.