Lubelskie: Policyjna akcja na krajowej „74”. Dziś wzmożone kontrole drogowe

radar laserowy policja krakow
Pomiar prędkości | fot. Policja

Od rana na drodze krajowej nr 74 na terenie województwa lubelskiego trwa policyjna akcja. Funkcjonariusze kontrolują prędkość, trzeźwość kierowców czy stan techniczny pojazdów.

Dziś od godz. 6 na drodze krajowej nr 74 funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzą wzmożone działania. Na tej trasie będzie można spotkać większą liczbę patroli policyjnych, którzy kontrolować będą kierowców. Działania zakończą się o godz. 22.

Dzisiejsza akcja jest przeprowadzana na terenie powiatu kraśnickiego, janowskiego, biłgorajskiego, zamojskiego i hrubieszowskiego, przez które przebiega droga krajowa nr 74.

Policjanci wyposażeni w mierniki prędkości oraz videorejestratory zwracają uwagę na przypadki łamania przepisów przez kierujących pojazdami.

Funkcjonariusze podejmują interwencje dotyczące popełnianych wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym, jak np. nieprawidłowe wyprzedzanie, nieudzielanie pierwszeństwa, reagują także na wykroczenia popełniane przez pieszych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.