Lubelskie: Policyjna akcja na krajowej „74”. Dziś wzmożone kontrole drogowe

Pomiar prędkości | fot. Policja

Od rana na drodze krajowej nr 74 na terenie województwa lubelskiego trwa policyjna akcja. Funkcjonariusze kontrolują prędkość, trzeźwość kierowców czy stan techniczny pojazdów.

Dziś od godz. 6 na drodze krajowej nr 74 funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzą wzmożone działania. Na tej trasie będzie można spotkać większą liczbę patroli policyjnych, którzy kontrolować będą kierowców. Działania zakończą się o godz. 22.

Dzisiejsza akcja jest przeprowadzana na terenie powiatu kraśnickiego, janowskiego, biłgorajskiego, zamojskiego i hrubieszowskiego, przez które przebiega droga krajowa nr 74.

Policjanci wyposażeni w mierniki prędkości oraz videorejestratory zwracają uwagę na przypadki łamania przepisów przez kierujących pojazdami.

Funkcjonariusze podejmują interwencje dotyczące popełnianych wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym, jak np. nieprawidłowe wyprzedzanie, nieudzielanie pierwszeństwa, reagują także na wykroczenia popełniane przez pieszych.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.