Lubelskie: Podkładając do pieca zaprószył ogień. Pożar próbował ugasić benzyną

płomienie pożar
Zdjęcie ilustracji: Dominik Wąsik

Mężczyzna chcąc ugasić zaprószony ogień zamiast wody przez pomyłkę użył benzyny. Dom spłonął doszczętnie, a mężczyzna z poparzeniami twarzy trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 18.00 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Chorupnik (gm. Gorzków).

Na miejscu policjanci ustalili, iż 66-letni mieszkaniec podczas podkładania opału do pieca kaflowego nie zachował ostrożności w wyniku czego żar wypadł na podłogę.

Mężczyzna chcąc ugasić palące się elementy, nieopatrznie zamiast wodą, polał je benzyną. Doprowadziło to do rozprzestrzenienia się ognia. W wyniku pożaru spaleniu uległ drewniany budynek mieszkalny wraz z dachem.

66-letni mężczyzna z niegroźnymi poparzeniami twarzy trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.