Lubelskie Linie Autobusowe nowym przewoźnikiem w komunikacji miejskiej

dsc08620 e1469080987943

Od dzisiaj nowym przewoźnikiem w lubelskiej komunikacji miejskiej są Lubelskie Linie Autobusowe. Firma wygrała przetarg na tzw. „pakiet konopnicki” i będzie obsługiwała linie nr: 12, 33, 39, 78, 79 i 85.

– Informuję, że od dzisiaj 21 lipca świadczenie usług przewozowych na zlecenie ZTM w Lublinie rozpoczęło konsorcjum firm, którego liderem są Lubelskie Linie Autobusowe. – informuje Monika Fisz, Rzecznik Prasowy ZTM.

Przewoźnik wygrał przetarg na „pakiet konopnicki” i  będzie obsługiwała linie nr:  12, 33, 39, 78, 79 i 85 ośmioma autobusami 12-metrowymi marki Maz i Solbus.

Oferta złożona przez konsorcjum firm została uznana na najkorzystniejszą
w postępowaniu  przetargowym. Wykonawca wycenił usługę na blisko 17,6 mln zł brutto i zaoferował średni wiek pojazdów – 2 lata.

– Zamówienie dedykowane jest przede wszystkim obsłudze linii lubelskiej
komunikacji miejskiej, kursujących na terenie gminy Konopnica i powstało
we współpracy i akceptacji tej gminy sąsiedniej. – dodaje Fisz.

Kontrakt został podpisany na 6 lat.

fot. lla.com.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.