Lubelskie Dni Informatyki. Technologie przyszłości, które zmienią nasze życie

GrafikaPromo
© Lubelskie Dni Informatyki

O regionie Wyżyny Lubelskiej coraz śmielej można mówić w kategoriach dynamicznie rozwijającego się zagłębia IT. Wydarzeniem, które sprzyja ten rozwój w Lublinie są Lubelskie Dni Informatyki.

Lubelskie Dni Informatyki to największa we wschodniej Polsce bezpłatna konferencja z branży IT. LDI skierowane są głównie do społeczności akademickiej, programistów, specjalistów oraz entuzjastów IT, pragnących poszerzyć swoje horyzonty w zakresie technologii oraz spotkać się z osobami o podobnej pasji.

Co roku uczestnicy mogą brać udział w licznych prelekcjach na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które efektywnie wzbogacają zainteresowanych o dodatkową wiedzę w obszarze IT.

Technologie przyszłości

Podczas dziewiątej edycji LDI organizatorzy postawili nacisk na temat technologii przyszłości. Uczestnicy będą mogli wysłuchać interesujących prelekcji dotyczących m.in. grafenu, jako polskiego potencjału technologicznego czy tematyki Business Intelligence.

Na osoby interesujące się inżynierią mechaniczną, będą czekać specjaliści z zakresu automatyki i robotyki oraz mechatroniki, którzy zaprezentują drony i drukarki 3D. Poruszone także będą tematy związane z technologią wirtualnej rzeczywistości (VR), rozwiązaniami chmurowymi czy zarządzaniem projektami.

Ponadto nowością w konferencji są Giełdy Pracy. Osoby poszukujące pracy w branży IT mają doskonałą okazję do rozmowy z przedstawicielami firm informatycznych oraz zostawienia im swojego CV.

W zeszłym roku jak i w obecnym, gospodarzem oraz współorganizatorem wydarzenia jest Lubelski Park Naukowo – Technologiczny.

– Jest wiele konferencji IT, jednak ta wyróżnia się na tle innych poprzez świetnie dobraną treść, dopasowanie tematów do aktualnych trendów oraz prelegentów, którzy mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem i dorobkiem zawodowym. LDI to doskonałe miejsce na promocję swojej firmy i pozyskanie nowych pracowników, o czym przekonaliśmy się w poprzednich edycjach konferencji. – tak o konferencji wypowiada się Piotr Pietras, Head of Delivery firmy Edge One Solutions, która jest Sponsorem Diamentowym wydarzenia.

Tegoroczna edycja LDI odbędzie się 27 kwietnia w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Dobrzańskiego 3. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową ldi.org.pl oraz na fanpage, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje dotyczące agendy konferencji, prelegentów oraz konkursów.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Super konferencja. Trzeci raz będę w niej uczestniczył. Zawsze masa wiedzy, super ludzie. Można nawiązać kontakt z firmami, złożyć CV, teraz będzie jeszcze giełda pracy, także będę na pewno.