Najnowsze spoty
Synoptycy wydali ostrzeżenie meteorologiczne przed silnym wiatrem dla całego województwa lubelskiego. W naszym regionie porywy wiatru sięgnął nawet 80 kilometrów na godzinę.
Ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla województwa lubelskiego obowiązuje od wtorku od godz. 21 do środy do godz. 11.30. Synoptycy zastrzegają, że ostrzeżenie pogodowe może zostać przedłużone o kolejny dzień.
„Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h, z północnego zachodu” – prognozuje Marek Kurowski z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
W regionie należy spodziewać się porywów do 80 km/h i przelotnych opadów deszczu.
Sprawdź, jaka czeka nas pogoda do końca tygodnia – Będzie chłodno i deszczowo. Prognoza pogody na najbliższy tydzień [KLIKNIJ TUTAJ]
Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię