Lubelski Rower Miejski wróci pierwszego dnia wiosny. To wcześniej niż planowano

lubelski rower miejski
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Wcześniej niż planowano uruchomiony będzie system rowerów miejskich w Lublinie. Początkowo zimowa przerwa miała trwać do 1 kwietnia, ale skrócona będzie do 21 marca.

Już pierwszego dnia wiosny mieszkańcy Lublina będą mogli znowu korzystać z rowerów miejskich. Początkowo zimowa przerwa miała trwać do 1 kwietnia, ale skrócona będzie do 21 marca. Powodem jest oczywiście sprzyjająca pogoda.

W nadchodzącym sezonie operator Lubelskiego Roweru Miejskiego nie planuje żadnych zmian w funkcjonowaniu systemu oraz cennika. Jedyną ze zmian może być zmiana lokalizacji jednej ze stacji.

„Jest wniosek, aby w ramach relokacji jedna ze stacji została ustawiona przy ul. Granitowej. W tej sprawie nie zapadły jeszcze decyzje” – informuje Karol Kieliszek z biura prasowego lubelskiego ratusza.

Do dyspozycji mieszkańców będzie 97 stacji i ponad 950 rowerów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.