Lubelski Rower Miejski. Pierwsze statystyki z tegorocznego sezonu

Lubelski Rower Miejski. Pierwsze statystyki z tegorocznego sezonu
Rowery miejskie w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Lubelski Rower Miejski cieszy się dużą popularnością. Tylko przez 11 pierwszych dni lublinianie sięgali po rower ponad dwadzieścia osiem tysięcy razy.

 

Wraz z uruchomieniem w dniu 21 marca, kolejnego sezonu Lubelskiego Roweru Miejskiego, mieszkańcy naszego miasta rozpoczęli aktywne wykorzystywanie rowerów zarówno jako alternatywnego środka komunikacji, ale też jako formę aktywnego wypoczynku.

 

Druga połowa marca, która obfitowała w ciepłe i słoneczne dni, z całą pewnością zachęciła do pierwszych przejażdżek rowerowych.

 

System rowerów miejskich chwali się pierwszymi statystykami w tym sezonie. Obowiązują one od dnia 21 do 31 marca. Łączna liczba wypożyczeń wyniosła 28 112 razy co daje nam od początku funkcjonowania systemu wynik 1 447 980. W tym sezonie zarejestrowało się 1 778 nowych użytkowników, a łącznie w lubelskim systemie jest już ich 66 183.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Może i wypożyczeń jest dużo, ale rowery same w sobie pozostawiają wiele do życzenia… Miałam okazję przejechać się na kilku i jak do tej pory wszystkie były z wadami (raz spadł łańcuch, w innym nie było hamulca ręcznego, kolejny zaś miał rozluzowane siodełko którego nie dało się nastawić) … Zraziłam się do tych rowerów od pierwszego dnia użytkowania….