Lubelska Giełda Staroci – stoisko z grami i konsolami na Placu Zamkowym. Kup, sprzedaj lub wymień

Stoisko Będzie Granie z grami i konsolami
Stoisko Będzie Granie z grami i konsolami | materiały prasowe

Niedziela 26 marca na Placu Zamkowym w Lublinie to doskonała okazja, by odwiedzić stoisko z grami i konsolami na Lubelskiej Giełdzie Staroci. Oferta obejmuje m.in. gry na PS5, XBOX ONE, PS4, XBOX 360, PS3, NINTEN, PS2 i RETRO oraz gry dla dzieci. Możliwość wymiany lub sprzedaży własnych gier i konsol.

Wielki wybór gier i konsol na Lubelskiej Giełdzie Staroci

Jeśli jesteś miłośnikiem gier i konsol, nie możesz przegapić niedzielnej wizyty na Lubelskiej Giełdzie Staroci. W dniu 26 marca w godzinach 9-15, na Placu Zamkowym w Lublinie, pojawi się stoisko Będzie Granie, z szerokim wyborem gier i konsol.

W ofercie znajdziecie m.in. gry na konsole takie jak PS5, XBOX ONE, PS4, XBOX 360, PS3, NINTEN, PS2 oraz RETRO. Dla najmłodszych graczy przygotowano również specjalną sekcję z grami dla dzieci.

Ciekawą opcją jest możliwość wymiany lub sprzedaży własnych gier i konsol. Jeśli posiadasz gry lub konsole, których już nie używasz, możesz przywieźć je na giełdę i zamienić na inne lub odsprzedać. Osoby, które nie mogą osobiście się pojawić na miejscu, mogą skorzystać z możliwości wysyłki.

Dla posiadaczy starszych konsol, takich jak PS3 lub XBOX 360, przewidziana jest również opcja wymiany na nowsze modele (PS4 lub XBOX ONE) za dopłatą.

Nie zwlekaj i już dziś zaplanuj swoją wizytę na Lubelskiej Giełdzie Staroci, by cieszyć się najnowszymi grami i konsolami.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.