Lubelscy młodzi tancerze hip-hop najlepsi na świecie!

Lubelscy młodzi tancerze hip-hop najlepsi na świecie! - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Reprezentująca Polskę drużyna lubelskiego studia UDS zdobyła wczoraj tytuł Mistrza Świata w formacjach hip-hop w kategorii wiekowej do lat 11.

Tegoroczne mistrzostwa świata w hip-hopie federacji IDO (International Dance Organisation) odbywają się w austriackim Graz. Jako reprezentant Polski zostało wytypowane lubelskie studio tańca UDS.

Prawo startu w Mistrzostwach Świata UDS wywalczył zdobywając tytuł Mistrza Polski 2016, w czerwcu drużyna UDS Kids zdobyła tytuł wicemistrza Europy, a dzisiaj sięgnęła po tytuł Mistrza Świata.

Rok temu na Mistrzostwach Świata we Włoszech dzieci ze studia UDS zdobyły tytuł wicemistrzów świata.

Mistrzostwa Świata potrwają do niedzieli, studio tańca UDS będzie reprezentowane we wszystkich kategoriach formacyjnych i kilku indywidualnych.

O dalszych osiągnięciach tancerzy będziemy informować na bieżąco. Powodzenia!

(fot. UDS)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.