Lubelscy Kucharze Dzieciom organizują Festiwal Bożonarodzeniowy

mat. organizatora

Stowarzyszenie Lubelscy Kucharze Dzieciom zaprasza do udziału w Bożonarodzeniowym Festiwalu Kucharze Dzieciom. Festiwal odbędzie się w dniach 16-17 grudnia 2017 w lubelskiej Galerii Olimp.

Przez dwa dni (16-17 grudnia) od 11.00 kucharze będą przygotowywać świąteczne potrawy. – Swoją obecność potwierdzili uczestnicy Top Chef, Masterchef oraz jak co roku będą z nami uczestnicy kilku edycji Hell’s Kitchen i Kevin Aiston – informuje Paweł Cygan, organizator wydarzenia.

W tym roku do akcji włączyły się kluby sportowe z Lublina m.in. zawodnicy Speed Car Motor Lublin, MKS Lublin. W niedzielę o godzinie 16.00 przeprowadzona zostanie aukcja darów. Świąteczne gotowanie zakończy się w niedzielę o godzinie 18.00.

Podczas dwóch finałów akcji Lubelscy Kucharze Dzieciom zebrali ponad 20 000 złotych. Pieniądze zostały przekazane dwóm fundacjom, Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie oraz Fundacji Spełnionych Marzeń.

W tym roku zebrane pieniążki zostaną podarowane fundacji Alpha, która na co dzień zajmuje się dziećmi z autyzmem, upośledzeniem umysłowym. Poprzez rehabilitację oraz wsparcie rodzin oraz prowadzenie kompleksowej terapii i edukacji dzieci.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.