Lubella rozbudowuje fabrykę w Lublinie za 87 mln zł. Będą nowe miejsca pracy

Lublin wrotkow lubella e1458845517412
Zdjęcie ilustracji: wikipedia

Lubella rozbudowuje fabrykę w Lublinie. Do końca roku będzie gotowa nowa hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 14 tysięcy mkw. Będą nowe miejsca pracy

Budynek, który stawia Strabag podzielony będzie na trzy strefy: biurową, techniczną, która wspomaga obsługę linii technologicznej oraz kluczową – zlokalizowaną na dwóch poziomach halę produkcyjno-magazynową z linią technologiczną.

Do budowy obiektu planowo wykorzystanych zostanie 5 tys. m sześć. betonu i i blisko 900 ton stali zbrojeniowej. Układ konstrukcyjny części socjalno-biurowej oraz technicznej będzie szkieletowo – ścianowy, a część hali będzie miała konstrukcję szkieletową żelbetową. Na budowę obiektu Wykonawca ma 12 miesięcy.

– Planowane inwestycje sprawią, że będziemy jeszcze bardziej efektywni, elastyczni w reagowaniu na potrzeby konsumentów i będziemy mieli odpowiednie moce produkcyjne – podkreśla Wojciech Jamróz, prezes zarządu firmy Lubella. – Realizowane inwestycje to początek tych, które planowane są w firmie Lubella w tym roku. Przed nami jeszcze budowa bardzo nowoczesnego systemu automatycznego sterowania dystrybucją produktów żywnościowych w warunkach wysokiego magazynowania. Łączna wartość tych inwestycji wyniesie około 87 milionów zł.

Po tej inwestycji Lubella utworzy 35 nowych miejsc pracy.

Rozbudowa fabryki Lubella w Lublinie | materiały prasowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.