Lubartów. Zwłoki mężczyzny na terenie ogródków działkowych

Lubartów. Zwłoki mężczyzny na terenie ogródków działkowych

Zwłoki mężczyzny znaleziono w czwartek po południu na terenie ogródków działkowych przy ulicy Kościuszki w Lubartowie.

 

W czwartek na terenie ogródków działkowych przy ul. Kościuszki w Lubartowie pracownik firmy zajmującą się utrzymaniem zieleni, podczas koszenia trawy znalazł zwłoki mężczyzny. O znalezisku natychmiast powiadomił policję.

 

Na miejsce wezwano również straż pożarną, ponieważ ciało do połowy leżało w wodzie. Jak ustalili policjanci to 62-latek z Lubartowa, bez stałego adresu zamieszkania. Ciało zostało zabezpieczone i zabrane na sekcję zwłok, której wyniki wykażą co było przyczyną zgonu mężczyzny.

 

Policjanci wykluczyli udział osób trzecich. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności śmierci mężczyzny.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.