Lubartów: Zignorował znak „STOP” i potrącił prawidłowo jadącą rowerzystkę (wideo)

68 102877 g

Kierowca volkswagena zignorował znak „STOP” i potrącił prawidłowo jadącą rowerzystkę. Skończyło się tylko na siniakach i zadrapaniach. Moment zdarzenia zarejestrował miejski monitoring.

 

Do zdarzenia doszło dzisiejszego poranka na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej z ul. Cichą w Lubartowie. Wyjeżdżający z ulicy Cichej kierowca samochodu marki Volkswagen zignorował znak „STOP” i nie zatrzymał się przed wyjazdem na główną drogę.

 

Volkswagen uderzył w prawidłowo jadącą ulicą Lubelską rowerzystkę. Kobieta upadła na jezdnię. Na szczęście 62-latce nic poważnego się nie stało, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Policjanci zatrzymali kierowcy volkswagena prawo jazdy za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Wszystko zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

 

Wideo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.