Lubartów: Wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Został ukarany mandatem (wideo)

550 złotych mandatu i 10 punktów karnych dla kierowcy to finał groźnego manewru na skrzyżowaniu w Lubartowie.

 

W poniedziałek operator miejskiego monitoringu w Lubartowie zauważył jak kierowca mercedesa popełnia groźne wykroczenie drogowe. Na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej z Jana Pawła II nie zważając na pieszych, znaki drogowe oraz inne pojazdy wyprzedzał na przejściu dla pieszych, a następnie niebezpiecznie skręcił w lewo.

 

Kilka minut później policjanci zatrzymali wskazany pojazd oraz jego kierowcę. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna swoje zachowanie tłumaczył brakiem czasu i koniecznością jak najszybszego dostarczenia przesyłek.

 

W trakcie kontroli okazało się ponadto, że nie miał on przy sobie prawa jazdy. Za popełnione wykroczenia został ukarany 550 złotowym mandatem oraz 10 punktami karnymi.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.