Lubartów: Napadł na salon gier. Zaatakował pracownika młotkiem

Mężczyzna wszedł do salonu gier i zaatakował pracownika młotkiem. Następnie ukradł z kasy 2 000 zł i uciekł. Po kilku godzinach został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

 

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 15.00. Dyżurny został zaalarmowany o rozboju, do którego doszło w salonie gier na terenie miasta Lubartów. Nieznany sprawca zaatakował pracownika salonu, gdy ten zajęty był przeliczaniem pieniędzy.

 

Cios młotkiem w głowę oszołomił pracownika, co wykorzystał napastnik kradnąc pieniądze. Jego łupem padło ponad 2 tys. zł. Po wszystkim sprawca uciekł samochodem w nieznanym kierunku.

 

Niespełna cztery godziny od popełnienia przestępstwa sprawca był już w rękach policjantów. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec gminy Niedźwiada. Mężczyzna przyznał się do dokonania rozboju. Trafił do policyjnego aresztu.

 

Za dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia kodeks karny przewiduje karę do 15 lat pozbawienia wolności.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.