Lubartów: Mężczyzna został wciągnięty przez rębak do drewna

Zdjęcie ilustracyjne | fot.

Podczas prac porządkowych w lesie 27-letni mężczyzna został wciągnięty przez rębak do drewna. Mimo akcji ratunkowej nie udało się uratować jego życia.

Do zdarzenia doszło w środę tuż przed godziną 13. Mężczyźni pracowali przy porządkowaniu działki leśnej w kompleksie w miejscowości Annówka. Zebrane gałęzie były wrzucane do tzw. rębaka.

W pewnym momencie z niewyjaśnionych dotąd przyczyn maszyna wciągnęła w swój mechanizm pracującego przy niej 27-latka z powiatu łukowskiego. Mimo przeprowadzonej akcji ratunkowej mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin zabezpieczali ślady na miejscu tragedii. Obecnie ustalane są dokładne jej przyczyny.

(fot. pixabay)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.