Lotto Plus: nowy milioner w Lublinie! Wygrana w Żabce w kolekturze na Węglinie to milion złotych

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Wygrana Lotto Plus w Lublinie to milion złotych. Dokładnie taką kwotę wygrał w czwartek, 4 czerwca, w Lotto gracz, który kupił zakład w kolekturze LOTTO przy ul. Wertera 68 (sklep Żabka).

W losowaniu Lotto Plus poszczęściło się graczowi z Lublina. W czwartek 4 czerwca gracz, który w kolekturze LOTTO przy ul. Wertera 68 w Lublinie (sklep Żabka) wygrał milion złotych. Wylosowane liczby to: 2, 10, 14, 17, 22 i 37.

Zakład Lotto Plus kosztuje tylko złotówkę, którą gracz może dopłacić do ceny zakładu Lotto. Po każdym losowaniu Lotto odbywa się dodatkowe losowanie Lotto Plus 6 z 49 liczb.

Lublin to szczęśliwe miasto dla Lottomilionerów. Wczorajsza główna wygrana w Lotto Plus to 18. „szóstka” trafiona w tej miejscowości (15 w Lotto i 3 w Lotto Plus), a najwyższa odnotowana wygrana to 14 750 740 zł, która padła 5 maja 2015 r.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.