Lotnisko Lublin. Od 2019 roku nowy kierunek

Po ostatnich złych wiadomościach z lubelskiego lotniska przyszedł czas na dobrą. W 2019 roku polecimy z Lublina do belgijskiego miasta Antwerpia. Połączenia będzie realizowała linia TUIfly.

Jak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika TUIfly połączenie ma zostać uruchomione od 1 kwietnia 2019 roku. Z Lublina do Belgii polecimy dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki. Połączenie będzie realizowane samolotem Embraer 190, który w przypadku linii TUIfly posiada 112 miejsca.

W poniedziałek samolot z lubelskiego lotniska wystartuje o godzinie 20:15, by o godz. 22:00 wyglądować w Belgii. W piątki wylot z Portu Lotniczego Lublin zaplanowany został na godz. 20:10, a lądowanie w Antwerpii o 21:55.

Ceny biletów rozpoczynają się od 70 euro.

Czytaj także: Lotnisko traci trzecie i ostatnie połączenie od Bravo Airways

Materiał powstał przy współpracy z portalem lubelskielotnisko.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.