Loteria urodzinowa w Atrium Felicity

Od 16 lutego w galerii handlowej Atrium Felicity trwa urodzinowa loteria! W puli nagród znajduje się auto oraz 600 nagród  w tym m.in. konsole PlayStation 4, iPady Mini oraz karty podarunkowe.

Co zrobić, aby wziąć udział w loterii?

Aby wziąć udział w losowaniu należy do dnia 1 marca zrobić zakupy za minimum 50zł i wymienić go na Kupon Loteryjny w części gastronomicznej galerii. Podczas rejestrowania paragonu każdy może wygrać dodatkowe nagrody.

Pierwszego marca odbędzie się wielki finał, a wylosowany zwycięzca będzie mógł wybrać dla siebie główną nagrodę spośród dwóch aut – kultowego Fiata 500 lub rodzinnego Fiata Punto!

Aby grać o nagrodę główną, zarejestrowany Kupon Loteryjny należy wrzucić do Urny. 1 marca 2015 roku o godzinie 18:00 w Atrium Felicity odbędzie się Wielki Finał, podczas którego spośród Kuponów w Urnie wylosowany zostanie ten zwycięski, a jego właściciel będzie mógł wybrać główną wygraną spośród dwóch aut.

Uwaga – aby móc odebrać główną nagrodę, trzeba oczywiście być obecnym na Wielkim Finale 1 marca o godz. 18:00.  Organizator przygotował 200 tysięcy ulotek, które upoważniają do wzięcia udziału w loterii. Kupony loteryjne będzie można znaleźć w Atrium Felicity oraz w różnych punktach Lublina i okolicznych miejscowości.

Felicity_baner_na_strone_glowna_725x487_Loteria

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.