Loteria szczepionkowa – losowanie nagród w środę 21 lipca. Co można wygrać?

Szczepienie przeciw Covid-19
Szczepienie przeciw Covid-19 | fot. Katarzyna Link, LUW

Pięć razy po 50 000 zł i 60 hulajnóg elektrycznych jest do wygrania w środę (21 lipca), w ramach tygodniowych nagród dla osób zarejestrowanych od 12 do 18 lipca tego roku w loterii szczepionkowej.

Loteria szczepionkowa – losowanie 21.07.2021

Każda osoba biorąca udział w Loterii Narodowego Programu Szczepień ma cztery szanse na nagrody: 1 nagroda natychmiastowa, 1 nagroda tygodniowa, 1 nagroda miesięczna oraz 1 nagroda finałowa. Za organizację loterii odpowiada Totalizator Sportowy w Warszawie. Laureaci nagród informowani są o wygranej za pośrednictwem wiadomości SMS wysyłanej z numeru oznaczonego jako „Loteria”.

Drugie, z dwunastu tygodniowych losowań, odbędzie się w środę, 21 lipca, i dotyczyć będzie osób zarejestrowanych od 12 do 18 lipca w Loterii Narodowego Programu Szczepień. Do wygrania będzie pięć razy po 50 000 zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Takie same nagrody będzie można wygrać w 10 kolejnych tygodniowych losowaniach, w tym jeszcze 28 lipca. Pierwsze tygodniowe losowanie odbyło się 14 lipca.

Harmonogram losowań Narodowego Programu Szczepień

Daty losowań tygodniowych: 14 lipca, 21 lipca, 28 lipca, 4 sierpnia, 11 sierpnia, 18 sierpnia, 25 sierpnia, 1 września, 8 września, 15 września, 22 września, 6 października.
Daty losowań miesięcznych: 4 sierpnia, 8 września, 6 października.
Losowanie finałowe: 6 października.

Wszystkie nagrody w Loterii są zwolnione od podatku dochodowego, czyli zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy gotówki (50 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 1 mln zł). Szczegóły: Loteria szczepionkowa od 1 lipca. Pula nagród finansowych przekracza 14 mln zł

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak to wygrać mogą osoby które dokonały zgłoszenia 12-18.!? Każdy powinien co tydzień brać udział w losowaniu. To największe szanse są w takim razie gdy zarejestruję się na koniec loterii. Kto to w ogóle wymyślił?