Loteria szczepionkowa od 1 lipca. Pula nagród finansowych przekracza 14 mln zł

50 milionów złotych
50 milionów złotych | fot. NBP

Uczestnicy loterii szczepionkowej muszą być pełnoletni, w pełni zaszczepieni i muszą zarejestrować się do loterii, by wziąć w niej udział. Pula nagród finansowych wynosi ponad 14 mln zł.

Loteria dla zaszczepionych od 1 lipca – ZAPISY

Rejestracji w loterii szczepionkowej można dokonać na stronie pacjent.gov.pl oraz przez infolinię pod numerem 989. Loteria potrwa od 1 lipca do 30 września 2021 r.

Każda osoba w pełni zaszczepiona ma cztery szanse na nagrody: 1 nagroda natychmiastowa, 1 nagroda tygodniowa, 1 nagroda miesięczna oraz 1 nagroda finałowa.

Nagrody natychmiastowe – codziennie do wygrania:

  • nagrody pieniężne o wartości 200 zł przyznawane co 500 uprawnionej osobie lub 500 zł przyznawane co 2 tys. osobie. Pula nagród natychmiastowych jest ograniczona i wynosi ponad 14 mln zł.

Nagrody tygodniowe – 12 losowań w każdą środę:

  • 60 nagród pieniężnych w wysokości 50 tys. złotych
  • 720 hulajnóg elektrycznych marki Segway-Ninebot

Nagrody miesięczne – 3 losowania w okresie trwania loterii:

  • 6 nagród pieniężnych w wysokości 100 tys. złotych
  • 6 samochodów osobowych Toyota Corolla

Nagrody finałowe – losowanie 6 października:

  • 2 nagrody pieniężne w wysokości 1 mln zł
  • 2 samochody osobowe Toyota C-HR

W przypadku losowań (tygodniowych, miesięcznych, finałowego) wyłonienie laureatów odbywa się za pomocą certyfikowanego urządzenia losującego. Zwycięzcy nagród zostaną poinformowani o wygranej w przeciągu 2 dni roboczych od dnia losowania.

Warto sprawdzić czy na Internetowym Koncie Pacjenta (IKP) jest nasz aktualny numeru telefonu komórkowego. Na ten numer przyjdzie powiadomienie SMS w przypadku wygranej. Zwycięzcy otrzymają także wiadomość SMS z PKO BP z kodem umożliwiającym wypłatę nagrody z bankomatu. Pieniądze będzie można wypłacić także w oddziale PKO BP.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To juz jest zalosne. Tak smiertelna pandemia ze trzeba ludziom obiecywac wygranie pieniedzy I elektrycznej hulajnogi aby przyszli po ,,lekarstwo,,